2 Апр 2025

Сашо Кадиев не близва плод

Сашо Кадиев не близва плод

Александър Кадиев не близва плодове. Вечно гладният водещ на „Преди обед” всъщност далеч не е такъв чревоугодник, какъвто се опитва да изглежда в предаването.

Напротив, бил по-скоро злояд, издаде преди дни майка му Катето Евро. Бил капризен към всичко, което слага в устата си, а най-вече – към плодовете.
Още от дете, та чак до днес, той не близвал ябълки, круши, портокали, банани, мандарини – никакви плодове.

Това отвращение към иначе полезните растителни продукти наследила дъщеричката му Катерина. Баба ѝ се оплака, че буквално ѝ се моли да изяде резенче ябълка. Но детето оставало непоклатимо пред увещанията на актрисата, отказвайки дори да вкуси. „Не обичам!”, отсичало момиченцето, без дори да е опитало това, което му поднасят. За сметка на това карало баба си да върти палачинки по нощите, а Катето с готовност слагала тигана, само и само детето да е доволно и нахранено, пише \"Уикенд\".

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

0 коментара

Post a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *