Щерката на Азис ще става актриса! „Много е талантлива“, хвали я учителката й Албена Михова
- от HotArena.net
- 1 Окт 2019
- 3 коментара

Дъщерята на Азис ще става актриса. Малката Рая вече втора година е ученичка на Албена Михова, научи HotArena.
„Да, детето на Азис е моя ученичка. Рая е изключително талантлива и артистична девойка“, казва Михова, която развива театралната си школа вече трета година.
„Някои от моите хлапета вече са студенти в НАТФИЗ, а други все още приемат театъра като детска игра, но в лицата на всички тях се чете доверие и любов. Взаимно се забавляват и учат“, хвали децата си Албена. Често те са използвани в дублажа, като преди това се явяват на кастинг, като професионалистите, пише „България Днес“.
Понякога на Албена помага синът й Мартин, който вече е актьор, а преди това се снима в сериала „Ние, вашите и нашите“, по Нова тв.
HotArena.net
Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.
3 коментара
кати
24 Яну 2020А защо е забулено детето.........
1
11 Яну 2020Малко дете... като дърта муджа
Стенли
9 Яну 2020Каква пък учителка може да еА. Михова??? Всичките ни артисти са абсолютно бездарни, такива стават и "учениците " им.