4 Март 2025

ШУРОБАДЖАНАЩИНА! Ваня от „Игри на волята“ крие топла връзка с Димо Алексиев

ШУРОБАДЖАНАЩИНА! Ваня от „Игри на волята“ крие топла връзка с Димо Алексиев

Финалистката в „Игри на волята“ Ваня крие топла връзка с водещия на шоуто Димо Алексиев.

Това разкри сайтът Jilo.bg, цитирайки свои източници. По думите им тя е връзкарка, която се познава с Димо много преди шоуто и именно той я уредил да участва.

Във форум за спортни занимания каскадьорката, която е и фен на йогата, също признава, че се познава с Алексиев.

„За школата на Емил Видев, „Евдемония“ - в която тренирам, разбрах от актьора Димо Алексиев. Когато му казах, че съм записала да уча в НСА, той директно ме \"прати\" към залата по каскадьорство, защото тя се намира там - явно ме е доловил, че това е моето място. И добре, че го послушах“, пише Ваня във форума.

Повече по темата ВИЖТЕ ТУК.

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

2 коментара

  • img
    абе,
    21 Яну 2021

    Големите "мъжаги"Милен,Лазаринов,Боби когато бяха ловци не смееха да гъкнат пред Тошко. Даже Лазаринов и Симона му бяха личните лакеи. Отивайки при рибарите си влязоха охотно в схема тримцата като приобщиха и Чудомир.Ще ми мрънкат за "схеми" от Ваня. Жалкари злобни.Тя показа,че и сам война е войн-а Милен и Боби с коалициика оцеляват без да са били на елимиционен дуел.

    Отговори
    img
    ......па
    3 Дек 2020

    И какво като се познава с Димо Алексиев? Да не би той да и играе и печели игрите и имунитетите? А от него нищо не зависи,той просто е един водещ. Видя се колко жалки завистливи душици има във формата.Никой не е случаен в този формат-каза го един от участниците.Ваня е най-добрата от жените и в двата сезона,а и от много от мъжете също.

    Отговори

Post a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *