13 Март 2025

Слави разпусна Ку-ку Бенд и балета (Дългия води съвсем сам)

Слави разпусна Ку-ку Бенд и балета (Дългия води съвсем сам)

От 9 март балет „Магаданс” и музикантите от „Ку-ку бенд” са в платен болничен заради опасността от коронавирус, видя HotArena.


Липсва и дежурната му публика в студиото. „Вечерното шоу на Слави” се излъчва без публика заради забраната за масови събирания. Освен операторите и госът на диванчето, Трифонов е съвсем сам в студиото.


Дългия сподели, че недоумява защо е тази паника сред хората, тъй като през тази зима у нас са починали трима души от греп тип Б, но никой не намирал това за нещо извънредно. „Има карантина и аз съм решил както винаги да спазвам правилата”, обясни липсата на „Ку-ку бенд” и балерините си Трифонов, пише Уикенд.


Споделяне:
Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

2 коментара

  • img
    31 Яну 2021

    Има ли още някой който не разбира защо е паниката...дано да няма такъв рядък вид ИДИОТИ

    Отговори
  • img
    hoi
    24 Яну 2021

    "Дългия сподели, че недоумява защо е тази паника сред хората, тъй като през тази зима у нас са починали трима души от греп тип Б" Ми явно няма да се сетиш сам, за това ще ти подскажа, единият е силно заразен, а другият не чак толкова. Като за единия има ваксина, а за другия - не.

    Отговори

Post a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *