31 Март 2025

Тежка сватба в родата на Фатик! Братът на покойния бизнесмен кумува на племенник

Тежка сватба в родата на Фатик! Братът на покойния бизнесмен кумува на племенник

Левент – средният брат на убития през 2003г. Фатик Тюркмен, вдигна тежка сватба за единия от племенниците си у нас, научи HotArena.

Младоженците не живеят в България , но самото подписване са били в София. Само най-добрите приятели са присъствали на събитието, а Левент коментира кратко „Бях щастлив кум“.

Заедно със съпругата си Мая той оженил Фатих, един от синовете на брат си Мурат, за красавица на име Айтен. На сватбата бяха и художникът Сули Сеферов, известни политици и български лекари, с които Левент е учил В Медицинската академия.

Бройката на гостите е била 200+. Танци по масите, хвърляне на букети и много прескъпи подаръци бяха изненадата за младоженците.

Когато си спомня за покойния си брат Фатик, Левент обича да цитира думите му: „Кой с костюм, кой с бял чаршаф, всички отиваме на едно и също място. Затова трябва да не зависим от парите“, пише „България Днес“.

Споделяне:
Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

1 коментар

Post a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *