22 Фев 2025

Тита с изповед: Всеки ден съм жертва на тормоз

Тита с изповед: Всеки ден съм жертва на тормоз

Всеки ден съм жертва на тормоз, разкри поп иконата Тита.

Изпълнителката не крие, че негативните коментари по неин адрес в интернет й влияят зле, но с годините е започнала по-малко да им обръща внимание.

„Това да напишеш коментар или статия на гърба на някого не е готино. Това не е градивна критика. Това е хейт. В началото много се връзвах, но с годините спрях да обръщам внимание и започнах да живея живота си както искам и да съм щастлива такава, каквато съм“, разкри Тита в интервю за „България Днес“.

Тя опроверга слуховете, че с гаджето й Недко Николов постоянно се разделят.

„От началото на връзката ни сме неразделни. Живеем заедно и може би такава луда и истинска любов като нашата в наши дни няма“, щастлива е певицата.

Изпълнителката на „Антилопа“ разкри, че е изкарала коронавируса сравнително леко, но се страхува от новите щамове и се пази много.

Споделяне:
Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

5 коментара

  • img
    Фигаро
    8 Яну 2022

    Мила Титке, това е цената, която плащаш, за да бъдеш известна. Не можеш да се харесаш на всички, повечето ти завиждат и изпитват неблагородна злоба към теб. Но ти с твоето поведение до голяма степен допринасяш за хейта по твой адрес. Когато беше в Х-Фактор беше едно скромно и естествено момиче с огромен талант. Откакто плезе под крилото на онзи чалга-халтурин наду джуки, разголи се като проститутка, прикриваш младото си лице под тежки проститутски гримове и конкуриращ онзи емоционален труп андреевски по умения на фотошоп. Нищо естествено не остана по тебе, Титке, само фашл и маскарад. А откакто тръгна с това момче, което е по-ниско от теб, татуирано е до неузнаваемост и излъчва коефицент на интелигентност като на селска кокошка, обслужващ всички клишета на вече поп-фолк певица тръгнала с псевдоборче-самозванец. Ще ти издам една тайна и ще ти дам един съвет. Любовта при всички в началото е най-уникалната. Не се притеснявай, ще мине. За да намалиш хейта, майни всички чаркове по теб, обичай се като нормално момиче. Махни тези надути устни. Хвани си едно нормално момче, което да не прилича на изостанала мутра от 90-те. И спри с тази чалга и започни да пееш стойностна музика, махни се от твоя чалгапродуцент.

    Отговори
    img
    ами,
    29 Юни 2021

    Драга ми Христина -Трети закон на Нютон: Всяко действие има равно по големина и противоположно по посока противодействие. Ако едно тяло действа на друго тяло с дадена сила, то винаги второто тяло противодейства на първото с равна по големина и противоположна по посока сила, приложена в точката на взаимодействие. Перефразирам-каквото вие публичните хора показвате на аудиторията,това и получавате.

    Отговори
    img
    mucka
    29 Юни 2021

    nedko te chuka v guza do nasirane kvo se oplakwash. It guza v ustata ti go dava

    Отговори
    img
    11
    28 Юни 2021

    Не искам да е хейт, само да кажа, че много харесвам Тита, но и да кажа, че през първите 5 години повечето сме мн. щастливи, ама много...цаката е да се справиш 35 год.......според мен.....

    Отговори
    img
    Фигаро
    28 Юни 2021

    Ще ти издам една тайна и ще ти дам един съвет. Любовта при всички в началото е най-уникалната. Не се притеснявай, ще мине. За да намалиш хейта, майни всички чаркове по теб, обичай се като нормално момиче. Махни тези надути устни. Хвани си едно нормално момче, което да не прилича на изостанала мутра от 90-те. И спри с тази чалга и започни да пееш стойностна музика, махни се от твоя чалгапродуцент.

    Отговори

Post a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *