15 Апр 2025

Търсят нова история за „Дяволското гърло 2“

Търсят нова история за „Дяволското гърло 2“

Продуцентът на \"Откраднат живот“ и „Дяволското гърло“ Евтим Милошев събра своите „лекари и криминалисти“ в мола на дългоочаквания финал на двете продукции.

„Благодаря на Нова ТВ, че вярва в българското кино“, каза той, а малки и големи фенове едва не се сбиха да се снимат със своите любимци Владо Карамазов, Марта Вачкова, Наум Шопов, Диана Димитрова и другите. След финала на „Откраднат живот: Любовта лекува“, продуцентът сподели, че ще има още сезони и за двата сериала.

За „Дяволското гърло 2“ екипът на „Дрийм Тийм“ и Нова ТВ се отправят в търсене на нова вълнуваща история, пише „България Днес“.

Споделяне:
Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

0 коментара

Post a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *