Вихра Петрова става художничка (Бившата на Иван се изявява и като писателка)
- от HotArena.net
- 9 Дек 2019
- 2 коментара

Бившата жена на Иван Христов – Вихра Петрова, се е отдала на модерното напоследък хоби да се рисува с вино в ръка, видя HotArena.
Тя вече е създала своята първа картина, следвайки стриктно наставленията на учителката по рисуване в един от столичните клубове за изкуство. Отчаяната съпруга, която напоследък се изявява и като писателка, е нарисувала звездно небе и огромна луна.
„Темата разбира се е свързана с моята страст астрологията - „Червена луна”. Като за първи път съм много доволна от себе си. Беше приятно, зареждащо. Изобщо не усетих как минаха 3 часа. Релаксиращо изживяване и за хора като мен, които изобщо не са хващали четка в живота си и сръчността не е от силните им страни”, обобщи изживяването си Вихра. И уточни, че е ходила в клуба сама – без компания, пише Уикенд.
Тагове:
HotArena.net
Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.
2 коментара
***
10 Дек 2019За рисуването и за писането се изисква огромен талант, много знания, терпение, дисциплина, вкус, интелигентност, идеи, наблюдателност, чувствителност, усет за форма, цвят, звук, композиция и още милион неща, а не просто в едната ръка четката, в другата чаша вино! Изкуството не е гъргара на самодоволни куклички. Съвсем се самозабравика.Срам!
!!!!
9 Дек 2019Като не става за друго, ще пише и ще рисува.