Юлиан Вергов ревнува от зетя (Актьорът подплаши гаджето на щерка си)
- от HotArena.net
- 10 Окт 2019
- 0 коментара

От малко повече от месец Юлиан Вергов вече не е мъж номер едно за единствената си дъщеря Алена, разбра HotArena.
Наследничката на актьора призна, че е щастливо влюбена и показа избраника си пред последователите си в социалните мрежи. Любовната й връзка не е тайна нито за майка й Ирина, нито за татко й.
Екранният доцент Банков от \"Откраднат живот\" обаче не реагирал чак толкова възторжено на новината, че има кандидат-зет. Вергов побързал веднага да проведе респектиращ разговор на четири очи с момчето, като му взел страха от първата среща. Секссимволът на родния театър неведнъж е споделял, че дъщеря му е неговото слабо място и е способен на всичко за нейното щастие.
През годините той си изгради имидж на лошо момче с необуздан нрав и дори е стигал да физическа разпра в някои случаи. Вергов никак не бил доволен, че дъщеря му иска да върви по неговите стъпки и да гради актьорска кариера. Тя дори направи дебют с малка поява в минал сезон на \"Откраднат живот\", но с баща й нямаха общи сцени.
През това лято обаче Алена застана рамо до рамо с татко си на снимачната площадка на новия български филм \"Петя на моята Петя\", посветен на поетесата Петя Дубарова.
\"Подкрепям я, но смятам, че това не е за нея. За тази професия е необходима жестока концентрация, а тя е разсеяна. Освен това актрисите са ощетени в сравнение с мъжете в бранша, които имат повече възможности. Та значи аз я подкрепям и не я подкрепям. Има какво още да се желае, но е добра.\", сподели наскоро актьорът.
Той добави, че не би ходатайствал да приемат щерка му в НАТФИЗ. Самият той не е завършил академията, а театрален колеж \"Любен Гройс\", предават от Ретро.
HotArena.net
Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.
0 коментара